Büyük Beden Jartiyer ve G-string Seti Dantel işlemeli Vixson

Büyük Beden Jartiyer ve G-string Seti Dantel işlemeli Vixson
Vixson 2018 Koleksiyon: Büyük Beden Jartiyer ve G-string Seti Dantel işlemeli Vixson

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Dantel işlemeli jartiyer kırmızı, beyaz ve siyah olarak üç renk alternatifi ile sizlere sunulmuştur, ayrıca jartiyer modelimizin beyaz renginde xlarge, 2xlarge ve 3xlarge olarak beden seçimleri mevcut durumdadır, modelimizin kırmızı renginde ise yalnızca 2xlarge beden alternatifi mevcuttur.

Daha fazla vakit kaybetmeden ürünü sepetinize ekleyin ve en kısa sürede size ulaştıralım. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Jartiyer ve 1 Adet Tanga + (Çorap Dahil Değildir)


Vixson markasının Büyük Beden Jartiyer ve G-string Seti Dantel işlemeli Vixson modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının Büyük Beden Jartiyer ve G-string Seti Dantel işlemeli Vixson modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

XLarge, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, Beyaz renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0269 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Büyük Beden Jartiyer ve G-string Seti Dantel işlemeli Vixson ürünü faturada "Vixson VN-0269" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.