Büyük Beden Sütyen Külot Takım Big Size Orkide LIZA

Büyük Beden Sütyen Külot Takım Big Size Orkide LIZA

2019 Orkide Sütyen Takımları

94.15 TL   %41
55.39 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-110B
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Orkide 2019 Koleksiyon: Büyük Beden Sütyen Külot Takım Big Size Orkide LIZA

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Büyük Beden Sütyen Külot Takım Big Size Orkide LIZA Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Büyük Beden Sütyen Külot Takım Big Size Orkide LIZA modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Büyük Beden Sütyen Külot Takım Big Size Orkide LIZA için, 110B bedenleri bulunmaktadır.Orkide LIZA Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Büyük Beden Sütyen Külot Takım Big Size Orkide LIZA ürünü faturada "Orkide LIZA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.