Catherine'S 1449 Gecelik Sabahlık Takım

Catherine'S 1449 Gecelik Sabahlık Takım
Catherine's 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyon: Catherine'S 1449 Gecelik Sabahlık Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Catherine's markasına ait Catherine'S 1449 Gecelik Sabahlık Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Catherine's markasına ait Catherine'S 1449 Gecelik Sabahlık Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan Catherine'S 1449 Gecelik Sabahlık Takım için, XL-42, M-38, S-36, L-40 bedenleri bulunmaktadır.Catherine's 1449 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Catherine'S 1449 Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "Catherine's 1449" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.