90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Çift Kaplan Arjantin Erkek Külot 795 (6'lı Paket)

Çift Kaplan Arjantin Erkek Külot 795 (6'lı Paket)
Çift Kaplan 2017 Koleksiyon: Çift Kaplan Arjantin Erkek Külot 795 (6'lı Paket)

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


Bu ürünün 1 paketinde farklı renklerde 6 adet külot bulunmaktadır. Renk seçimi yapılamamaktadır. 

Çift Kaplan Erkek Beden Seçimi


Bu bağlamda Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Arjantin Erkek Külot 795 (6'lı Paket) modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Çift Kaplan markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Çift Kaplan Arjantin Erkek Külot 795 (6'lı Paket) model ürününde göstermektedir. Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Arjantin Erkek Külot 795 (6'lı Paket) Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

45 (S), 48, 48 (M), 51, 51 (L), 54, 54 (XL) bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Renkli gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Çift Kaplan 795 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Arjantin Erkek Külot 795 (6'lı Paket) ürünü faturada "Çift Kaplan 795" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Çift Kaplan Erkek Boxer

178,24 TL   %33
118,75 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün