Çift Kaplan Dantelli Atlet 726

Çift Kaplan Dantelli Atlet 726

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


%92 Pamuk %8 Elastan

Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Özellikle Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Dantelli Atlet 726 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Çift Kaplan markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Çift Kaplan Dantelli Atlet 726 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Çift Kaplan Dantelli Atlet 726 için, bedenleri bulunmaktadır.Çift Kaplan 726 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-