Çift Kaplan Pamuk Modal Atlet 214

Çift Kaplan Pamuk Modal Atlet 214

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış Çift Kaplan markasını öneriyoruz.


%46 Pamuk %46 Modal %8 Elastan

Çift Kaplan Kadın Beden Seçimi


Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Pamuk Modal Atlet 214 ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Pamuk Modal Atlet 214 modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Beden 36 - ÇK 42, Beden 38 - ÇK 44, Beden 40 - ÇK 46, Beden 42 - ÇK 48, Beden 44 - ÇK 50 bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, Beyaz, Siyah, Gri renk seçeneklerine sahip.Çift Kaplan 214 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
18,90 TL   %9
17,25 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün