Çocuk Balıkçı Desenli Uzun Pijama NBB 7852

Çocuk Balıkçı Desenli Uzun Pijama NBB 7852
NBB 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyon: Çocuk Balıkçı Desenli Uzun Pijama NBB 7852

Çocuklar için rahat bir uyku önemli konuların başında gelmektedir. İster yaz mevsimi olsun ister kış mevsimi çocuklar uyurken rahat uyuyabilecekleri, yapısında pamuk gibi ter emiciliği yüksek doğal malzemelerden imal edilmiş Erkek Çocuk Pijamaları tercih edilmelidir. Sitemiz üzerinden Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında satışa sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Pijama ürünleri en son kalite ve çocukların beğenisini kazanacak derecede güzel tasarıma sahiptir.


%100 Koton


NBB markası özellikle Erkek Çocuk Pijama ürünlerinde yakaladığı kalite ile büyük beğeni toplamıştır. Bu bağlamda NBB markasına ait Çocuk Balıkçı Desenli Uzun Pijama NBB 7852 ürünü hem sağlamlık, hem de doğallık bakımından Erkek Çocuk Giyimi alanında tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

8-9 Yaş, 4-5 Yaş, 6-7 Yaş, 10-11 Yaş bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Pijama için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.NBB 7852 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çocuk Balıkçı Desenli Uzun Pijama NBB 7852 ürünü faturada "NBB 7852" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.