Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Penye Mood markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Penye Mood markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Penye Mood markasının Çocuk Pijama Takım - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8215 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


Üst 65% Polyester - 30% Viscos - 5% Elastan Alt 80% Viscos - 15% Polyester - 5% Elastan

Bu ürün Anne Kız Pijama Takım serisi ürünü olup, satın almanız durumunda sadece Kız Çocuğu Pijama Takımı (BOT Hariç) gönderilmektedir. Serinin diğer ürünü olan Anne Pijama Takımı için tıklayınız. 

Görseldeki sete ait olup, ayrıca satılmakta olan Kız Çocuk Bot için tıklayınız.


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Penye Mood markasının Çocuk Pijama Takım - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8215 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

3-4 Yaş, 5-6 Yaş, 7-8 Yaş, 9-10 Yaş, 11-12 Yaş, bedenlere sahip Çocuk Pijama Takım - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8215, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 8215 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çocuk Pijama Takım - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8215 ürünü faturada "Penye Mood 8215" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.