Çocuk Yarı Polar - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8247

Çocuk Yarı Polar - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8247

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Penye Mood markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Penye Mood markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Penye Mood markasının Çocuk Yarı Polar - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8247 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


Üst 100% Polyester Alt 65% Polyester - 30% Viscos - 5% Elastan

Bu ürün Anne Kız Pijama Takım serisi ürünü olup, satın almanız durumunda sadece Kız Çocuğu Pijama Takımı gönderilmektedir. Serinin diğer ürünü olan Anne Pijama Takımı için tıklayınız. 


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Penye Mood markasının Çocuk Yarı Polar - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8247 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

3-4 Yaş, 5-6 Yaş, 7-8 Yaş, 9-10 Yaş, 11-12 Yaş, bedenlere sahip Çocuk Yarı Polar - Anne-Kız Serisi Penye Mood 8247, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Penye Mood 8247 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.
99,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün