90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Crs Dantelli Boyundan Bağli Body

Crs Dantelli Boyundan Bağli Body

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere CRS markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Crs Dantelli Boyundan Bağli Body ürününü sunmaktayız.


%46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

Yumuşak dokusu ve esnek kumaşıyla vazgeçilmezlerinin arasında olması gereken ürünlerden bir yenisi daha. Şık dantel ve çapraz sırt askılar.


Bu Crs Dantelli Boyundan Bağli Body ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi CRS markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. CRS markasına ait Crs Dantelli Boyundan Bağli Body model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S-M, bedenlere sahip Crs Dantelli Boyundan Bağli Body, Yeşil renk seçeneklerine sahip.

CRS 001-000327 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Crs Dantelli Boyundan Bağli Body ürünü faturada "CRS 001-000327" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
7,99 TL
--Tükendi--