Dagi 2600KC Sofi Badem Boş Cup Sütyen Takım

Dagi 2600KC Sofi Badem Boş Cup Sütyen Takım
Dagi 2019 Koleksiyon: Dagi 2600KC Sofi Badem Boş Cup Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Dagi markasının bu Dagi 2600KC Sofi Badem Boş Cup Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Dagi markasının Dagi 2600KC Sofi Badem Boş Cup Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Fuşya renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi 2600KC Sofi Badem Boş Cup Sütyen Takım için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Dagi 2600KC Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi 2600KC Sofi Badem Boş Cup Sütyen Takım ürünü faturada "Dagi 2600KC" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.