Dagi 2020 Koleksiyon: Dagi 4570KC Barbara Üçgen Kaplı Bralet Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Dagi 4570KC Barbara Üçgen Kaplı Bralet Takım ürün içeriği; %90 polyamid, %10 elastan


Bayanların beğenisini kazanmış olan Dagi markasının bu Dagi 4570KC Barbara Üçgen Kaplı Bralet Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Dagi markasının Dagi 4570KC Barbara Üçgen Kaplı Bralet Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi 4570KC Barbara Üçgen Kaplı Bralet Takım için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Dagi 4570KC Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi 4570KC Barbara Üçgen Kaplı Bralet Takım ürünü faturada "Dagi 4570KC" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.