Dagi 6030 Termal V Yaka Kısa Kollu Usa T.Gümüş

Dagi 6030 Termal V Yaka Kısa Kollu Usa T.Gümüş

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


% 100 Termal


Dagi markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Dagi markasının ürettiği Dagi 6030 Termal V Yaka Kısa Kollu Usa T.Gümüş modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi 6030 Termal V Yaka Kısa Kollu Usa T.Gümüş için, S, M bedenleri bulunmaktadır.Dagi 6030 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
46,95 TL   %17
38,78 TL
--Tükendi--