Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Dagi markasının Dagi Anastasia Kaplı Gecelik 5835 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Dagi markasının tasarımları, hem de Dagi markasının ürün kalitesi size Dagi Anastasia Kaplı Gecelik 5835 ürününü önermemizi sağlamaktadır.Dagi markası bu Dagi Anastasia Kaplı Gecelik 5835 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi Anastasia Kaplı Gecelik 5835 için, bedenleri bulunmaktadır.Dagi 5835 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Anastasia Kaplı Gecelik 5835 ürünü faturada "Dagi 5835" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.