Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Dagi markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Dagi Bb503 Spor Fit Atlet 2'li Eko ürününü sunmaktayız.


Dagi 2 li spor fit body, %90 pamuk, %10 elastan.


Bu Dagi Bb503 Spor Fit Atlet 2'li Eko ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Dagi markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Dagi markasına ait Dagi Bb503 Spor Fit Atlet 2'li Eko model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

36, 38, 40, 42, bedenlere sahip Dagi Bb503 Spor Fit Atlet 2'li Eko, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Dagi BB503 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Bb503 Spor Fit Atlet 2'li Eko ürünü faturada "Dagi BB503" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.