90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dagi Bouguet Atlet Takım 5825

Dagi Bouguet Atlet Takım 5825

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Dagi markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Dagi Bouguet Atlet Takım 5825 ürününü sunmaktayız.


%80 polyamid, %20 elastan.


Bu Dagi Bouguet Atlet Takım 5825 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Dagi markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Dagi markasına ait Dagi Bouguet Atlet Takım 5825 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

, bedenlere sahip Dagi Bouguet Atlet Takım 5825, renk seçeneklerine sahip.

Dagi 5825 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Bouguet Atlet Takım 5825 ürünü faturada "Dagi 5825" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-