Dagi Büstiyer Takımı

Dagi Büstiyer Takımı

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Dagi büstiyer takımı. %80 polyamid, %20 elastan.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Dagi markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Dagi markasının Dagi Büstiyer Takımı ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Dagi Büstiyer Takımı modeli olsun gerekse de Dagi markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 80B, 85B, bedenlere sahip Dagi Büstiyer Takımı, Somon renk seçeneklerine sahip.Dagi B01000730 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
125,30 TL   %29
89,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün