Dagi Carla Boş Kap Desteksiz Sütyen Takım 5881

Dagi Carla Boş Kap Desteksiz Sütyen Takım 5881

2019 Dagi Sütyen Takımları

70.99 TL   %23
54.48 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-85B
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Dagi 2019 Koleksiyon: Dagi Carla Boş Kap Desteksiz Sütyen Takım 5881

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%80 polyamid, %20 elastan, destekli sütyen takımı.

Bayanların beğenisini kazanmış olan Dagi markasının bu Dagi Carla Boş Kap Desteksiz Sütyen Takım 5881 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Dagi markasının Dagi Carla Boş Kap Desteksiz Sütyen Takım 5881 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi Carla Boş Kap Desteksiz Sütyen Takım 5881 için, 85B bedenleri bulunmaktadır.Dagi 5881 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Carla Boş Kap Desteksiz Sütyen Takım 5881 ürünü faturada "Dagi 5881" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.