90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dagi Çocuk Eşofman Takımı Dgc735

Dagi Çocuk Eşofman Takımı Dgc735

Erkek çocuklar kız çocuklara göre daha hareketli ve enerjiktir. Gün içi aktivitelerindeki yoğunlukla beraber vücudun kolay nefes alabilirliği yüksek, doğal liflerden üretilmiş, ter emiciliği bulunan giysilere ihtiyacı bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında tüm Erkek Çocuk Eşofman ürünlerinde bu doğallık ve konforu en uygun fiyata sağlamaktayız. Sitemizde sunduğumuz Erkek Çocuk Eşofmanları çocukların beğenisini kazanacak şekilde tasarım ve renklerde hazırlanmıştır. Özellikle Dagi markası bu konuda en önemli markalar arasında olup, Dagi Çocuk Eşofman Takımı Dgc735 modeli ile hem konfor, hem kalite ve hem de tasarım olarak ön plana çıkmaktadır.4, 5, 6 bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Eşofman için, Lacivert renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Dagi DGC735 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Çocuk Eşofman Takımı Dgc735 ürünü faturada "Dagi DGC735" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
107,21 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün