Dagi Elbise

Dagi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


%100 pamuk

Kolsuz elbise.


Bu sebeple Dagi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Dagi markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Dagi markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Dagi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Dagi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

38 bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, Mavi renk seçeneklerine sahip.Dagi B0213Y0830 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
34,99 TL   %29
24,99 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün