Dagi Elbise Dk1296

Dagi Elbise Dk1296

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


%100 pamuk

Kolsuz, polo yaka elbise.


Bu sebeple Dagi Elbise Dk1296 modeli bayanların beğenisini kazanmış Dagi markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Dagi markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Dagi Elbise Dk1296 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Dagi Elbise Dk1296 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, renk seçeneklerine sahip.Dagi DK1296 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-