Dagi Emma Dolgulu Büstiyer Takım 5933

Dagi Emma Dolgulu Büstiyer Takım 5933
Dagi 2016 Koleksiyonu: Dagi Emma Dolgulu Büstiyer Takım 5933

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

%92 POLYAMİD %8 ELASTAN Polyamid
% 100 yapay esnek ve dökümlü bir elyaftır.
Uzun ömürlü ve sağlam aşınma dayanımı çok yüksektir,
Elastan: Çok fazla esnekliği olan bir sentetik dokuma türüdür.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Dagi markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Dagi markasının Dagi Emma Dolgulu Büstiyer Takım 5933 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Dagi Emma Dolgulu Büstiyer Takım 5933 modeli olsun gerekse de Dagi markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Dagi Emma Dolgulu Büstiyer Takım 5933, renk seçeneklerine sahip.Dagi 5933 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Dagi Büstiyer & Jartiyer

Tükendi-