Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


% 100 Pamuk

% 100 Pamuk Merserize
60/2 numara uzun elyaflı mısır pamuğu ipliği kullanılarak örülen bu ürünün merserize kumaşı % 100 doğaldır. Merserize işlemini tabi tutulduğu için, kumaş yüzeyi tüysüz ve parlaktır. Mukavemeti çok yüksektir. Renk solması ve tüylenme olmadığı için uzun yıllar boyunca şık bir giyim konforu sunar.
 

Bu bağlamda Dagi markasına ait Dagi Erkek 60/2 Merserize Şort Külot 6110 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Dagi markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Dagi Erkek 60/2 Merserize Şort Külot 6110 model ürününde göstermektedir. Dagi markasının Dagi Erkek 60/2 Merserize Şort Külot 6110 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri bulunan bu Penye Boxer, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Dagi 6110 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Erkek 60/2 Merserize Şort Külot 6110 ürünü faturada "Dagi 6110" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.