Modal boxer'lar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni modal boxer modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Dagi Erkek Penye Modal Boxer Takım 2600
%50 Pamuk %50 MODAL

Doğal, parlak,yumuşak,asil. Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal,yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşitidir. Yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Nem transfer özelliği çok iyidir. Modal iplikle örülen kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir.Çok iyi nem transfer özelliği nedeni ile sıcak rutubetli iklimlerde dahi yüksek giyim konforsu sunar.

Modal pamuk karışımı kumaşlar %100 doğaldır.


Modal boxer'lar seçilen renkler ve malzemeler ile iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Dagi Modal boxer'lar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Dagi Erkek Penye Modal Boxer Takım 2600 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Dagi iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Modal Boxer, renk seçeneklerine sahip.

Dagi 2600 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Erkek Penye Modal Boxer Takım 2600 ürünü faturada "Dagi 2600" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.