Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


%100 PAMUK  Penye ipliğinden üretilen bu ürünler doğla olması sebebi ile rahat bir giyim konforu sunmaktadır.İnsan sağlığına zarar verecek hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Bu ipliklerden üretilen kumaşlar, daha yumuşak tutumlu, sağlam, düzgün yüzey görünümlü, temiz ve parlaktır.


Bu bağlamda Dagi markasına ait Dagi Erkek Penye Teneke Kutu Atlet Boxer Takım 1050 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Dagi markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Dagi Erkek Penye Teneke Kutu Atlet Boxer Takım 1050 model ürününde göstermektedir. Dagi markasının Dagi Erkek Penye Teneke Kutu Atlet Boxer Takım 1050 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri bulunan bu Penye Boxer, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Dagi 1050 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Erkek Penye Teneke Kutu Atlet Boxer Takım 1050 ürünü faturada "Dagi 1050" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.