Dagi Kaşkorse 2 Li Atlet

Dagi Kaşkorse 2 Li Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


Dagi kaşkorse 2 li atlet, %100 pamuk.

Özellikle Dagi markasına ait Dagi Kaşkorse 2 Li Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Dagi markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Dagi Kaşkorse 2 Li Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi Kaşkorse 2 Li Atlet için, 40, 42, 44, 46, 48 bedenleri bulunmaktadır.Dagi B01000400 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
55,30 TL   %29
39,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün