90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dagi Lacivert Çocuk Eşofman Takımı Dgc471

Dagi Lacivert Çocuk Eşofman Takımı Dgc471

Çocuklar yetişkinlere göre daha hareketli olabilmektedir. Onların hareketlerini kısıtlamayacak yoruldukları zaman rahat uyuyabilmelerini sağlayacak ve uyurken de onları soğuk gibi dış etkenlerden koruyacak iç ve dış giyim ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Özellikle kız çocukları bu konuda erkek çocuklarına göre daha hassas olabilmektedir. Sitemizde Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Eşofmanları hem rahat hareket imkânı sağlayan bir tasarım ve malzeme kalitesinde üretilmiş, hem de gündelik aktivitelerinden sonra verilen uyku aralarında rahat uyku çekebilmelerine yardımcı olmaktadır.Özellikle Kız Çocuk Eşofmanlarında Dagi markası kalitesini kanıtlamış bir markadır. Ülkemizde Dagi markası adından sıkça söz ettirmiş ve büyük beğeni toplamıştır. Dagi markasına ait Dagi Lacivert Çocuk Eşofman Takımı Dgc471 Kız Çocuk Eşofmanı Kız Çocuk Giyimi kategorisinde gerek sağlamlığı ve gerekse de kalitesi bakımından büyük beğeni almıştır. Dagi markasının Dagi Lacivert Çocuk Eşofman Takımı Dgc471 modeli Kız Çocuk Eşofmanını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

4, 5, 6, bedenlere sahip Dagi Lacivert Çocuk Eşofman Takımı Dgc471, Lacivert renk seçeneklerine sahip.Dagi DGC471 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Lacivert Çocuk Eşofman Takımı Dgc471 ürünü faturada "Dagi DGC471" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
107,21 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün