90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dagi Matilda Balenli Kapsız Desteksiz Sütyen Takım 5760

Dagi Matilda Balenli Kapsız Desteksiz Sütyen Takım 5760

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Balenli, kapsız, özel dokuma dantel detaylı sütyen takımı.

Bayanların beğenisini kazanmış olan Dagi markasının bu Dagi Matilda Balenli Kapsız Desteksiz Sütyen Takım 5760 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Dagi markasının Dagi Matilda Balenli Kapsız Desteksiz Sütyen Takım 5760 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi Matilda Balenli Kapsız Desteksiz Sütyen Takım 5760 için, bedenleri bulunmaktadır.Dagi 5760 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Matilda Balenli Kapsız Desteksiz Sütyen Takım 5760 ürünü faturada "Dagi 5760" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi