90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dagi Mavi Baskılı Çocuk Eşofman Takımı Dgc733

Dagi Mavi Baskılı Çocuk Eşofman Takımı Dgc733

Erkek çocuklar kız çocuklara göre daha hareketli ve enerjiktir. Gün içi aktivitelerindeki yoğunlukla beraber vücudun kolay nefes alabilirliği yüksek, doğal liflerden üretilmiş, ter emiciliği bulunan giysilere ihtiyacı bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında tüm Erkek Çocuk Eşofman ürünlerinde bu doğallık ve konforu en uygun fiyata sağlamaktayız. Sitemizde sunduğumuz Erkek Çocuk Eşofmanları çocukların beğenisini kazanacak şekilde tasarım ve renklerde hazırlanmıştır. Özellikle Dagi markası bu konuda en önemli markalar arasında olup, Dagi Mavi Baskılı Çocuk Eşofman Takımı Dgc733 modeli ile hem konfor, hem kalite ve hem de tasarım olarak ön plana çıkmaktadır.4, 5, 6 bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Eşofman için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Dagi DGC733 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Mavi Baskılı Çocuk Eşofman Takımı Dgc733 ürünü faturada "Dagi DGC733" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
107,21 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün