Atletler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel klaisk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Dagi Merserize Atlet 6120
% 100 Pamuk Merserize
60/2 numara uzun elyaflı mısır pamuğu ipliği kullanılarak örülen bu ürünün merserize kumaşı % 100 doğaldır. Merserize işlemini tabi tutulduğu için, kumaş yüzeyi tüysüz ve parlaktır. Mukavemeti çok yüksektir. Renk solması ve tüylenme olmadığı için uzun yıllar boyunca şık bir giyim konforu sunar.
 

Klasik atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Dagi iç giyim klasik atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Dagi Merserize Atlet 6120 modeli, erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Dagi iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Dagi Merserize Atlet 6120, rengine\renklerine sahip.

Dagi 6120 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Merserize Atlet 6120 ürünü faturada "Dagi 6120" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.