Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

%90 POLYAMID - %10 ELESTANE

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Dagi markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Dagi markasının Dagi Siyah Straplez İçi Boş Jartiyerli Büstiyer Takımı ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Dagi Siyah Straplez İçi Boş Jartiyerli Büstiyer Takımı modeli olsun gerekse de Dagi markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Dagi Siyah Straplez İçi Boş Jartiyerli Büstiyer Takımı, renk seçeneklerine sahip.Dagi B0169188SY Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Siyah Straplez İçi Boş Jartiyerli Büstiyer Takımı ürünü faturada "Dagi B0169188SY" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.