Dagi Sophia Desteksiz Sütyen Takım 5633

Dagi Sophia Desteksiz Sütyen Takım 5633

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%80 Polyamıde % 20 Elastan

30 Derecede Elde Yıkayınız, Ütülenmez, Çamaşırsuyu Ve Beyazlatma Ve Leke Giderilmesi Yapılamaz, Sıkmadan Asarak Kurutulur.

Bayanların beğenisini kazanmış olan Dagi markasının bu Dagi Sophia Desteksiz Sütyen Takım 5633 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Dagi markasının Dagi Sophia Desteksiz Sütyen Takım 5633 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi Sophia Desteksiz Sütyen Takım 5633 için, bedenleri bulunmaktadır.Dagi 5633 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
49,90 TL   %55
22,40 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün