Dagi Sophia Straplez Destekli Sütyen Takımı 5612

Dagi Sophia Straplez Destekli Sütyen Takımı 5612

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Dagi markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Dagi Sophia Straplez Destekli Sütyen Takımı 5612 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Dagi markasının Dagi Sophia Straplez Destekli Sütyen Takımı 5612 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%80 Polyamıde % 20 Elastan

30 Derecede Elde Yıkayınız, Ütülenmez, Çamaşırsuyu Ve Beyazlatma Ve Leke Giderilmesi Yapılamaz, Sıkmadan Asarak Kurutulur
 

renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi Sophia Straplez Destekli Sütyen Takımı 5612 için, bedenleri bulunmaktadır.Dagi 5612 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-