Dagi Sporcu Sütyen

Dagi Sporcu Sütyen
Dagi 2016 Koleksiyonu: Dagi Sporcu Sütyen

Sütyen Modellerilerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.


%100 pamuk.


Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Dagi markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Dagi Sporcu Sütyen modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Dagi markasının Dagi Sporcu Sütyen model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

85B bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Siyah renk seçeneklerine sahip.Dagi 4072 Sütyen Modelleri tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Dagi Sütyen Modelleri

44,95 TL   %23
34,52 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün