Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


% 100 Termal

Termal - % 100 Termal
 
Termal ipliğin sahip olduğu lif yapısındaki çekirdek boşluklar, giysinin hem daha sıcak hemde saha hafif olmasını sağlamaktadır.  Soğuk havalarda vücudun sıcaklığını koruyarak, konforun devamlılığını sağlamaktadır. Geniş lif yüzeyi buharlaşmayı kolaylaştırmakta ve nemin deriden ve kumaştan daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. 
 
Terlemeden sonra vücuttan dışarı atılan nem, giysinin ıslanmasına neden olur.  Nem hızlı bir şekilde dışarı atılmadığında üşümeye neden olur. Termal kumaşlar nem transferini hızlı yaparak vücudun nemden rahatsız olmasını önler.
 
%100 termal kısa kollu t-shirt.Termal içlikler, günümüzün 'mucize' sayılabilecek ürünlerindendir.Soğuk kış şartlarında vücudunuzun oluşturduğu ısıyı vücutta tutar. Vücudumuzun soğuk havalarda üşümemesini sağlar. Termal giysiler bunu yaparken bir yandan da teri üzerinizde tutmama özelliğini yerine getirir. Dolayısıyla aktif spor yaparken oluşan ter, vücutta kalmaz, bir üstteki katmana aktarılır. Termal giysiler, vücudu ikinci bir deri gibi sarar. Nefes alır. Dikişsizdir.. Çok hafif ve elastiktir. Rahat ve yumuşaktır. Ten ile uyumludur. Optimal nem transferi sağlar ve bakteri oluşumunu engeller. Vücudu terden korur, kuru kalmasını sağlar, kokuyu azaltırIsı kontrolü sağlar, aşırı sıcak ve soğuk stoklanmasını önler. Maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Vücut için gerekli yerleri özel üretimle kuvvetlendirilmiştir.

Dagi markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Dagi markasının ürettiği Dagi Termal Kısa Kollu İçlik Usa T.Gümüş 7610 modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Dagi Termal Kısa Kollu İçlik Usa T.Gümüş 7610 için, bedenleri bulunmaktadır.Dagi 7610 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Termal Kısa Kollu İçlik Usa T.Gümüş 7610 ürünü faturada "Dagi 7610" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.