90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dagi Termal Tek Alt 7600

Dagi Termal Tek Alt 7600

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


% 100 Termal

Termal ipliğin sahip olduğu lif yapısındaki çekirdek boşluklar, giysinin hem daha sıcak hemde saha hafif olmasını sağlamaktadır.  Soğuk havalarda vücudun sıcaklığını koruyarak, konforun devamlılığını sağlamaktadır. Geniş lif yüzeyi buharlaşmayı kolaylaştırmakta ve nemin deriden ve kumaştan daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. 
 
Terlemeden sonra vücuttan dışarı atılan nem, giysinin ıslanmasına neden olur.  Nem hızlı bir şekilde dışarı atılmadığında üşümeye neden olur. Termal kumaşlar nem transferini hızlı yaparak vücudun nemden rahatsız olmasını önler.
 
%100 termal uzun kollu t-shirt. Termal içlikler, günümüzün 'mucize' sayılabilecek ürünlerindendir. Soğuk kış şartlarında vücudunuzun oluşturduğu ısıyı vücutta tutar. Vücudumuzun soğuk havalarda üşümemesini sağlar. Termal giysiler bunu yaparken bir yandan da teri üzerinizde tutmama özelliğini yerine getirir. Dolayısıyla aktif spor yaparken oluşan ter, vücutta kalmaz, bir üstteki katmana aktarılır. Termal giysiler, vücudu ikinci bir deri gibi sarar. Nefes alır. Dikişsizdir.. Çok hafif ve elastiktir. Rahat ve yumuşaktır. Ten ile uyumludur. Optimal nem transferi sağlar ve bakteri oluşumunu engeller. Vücudu terden korur, kuru kalmasını sağlar, kokuyu azaltırIsı kontrolü sağlar, aşırı sıcak ve soğuk stoklanmasını önler. Maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Vücut için gerekli yerleri özel üretimle kuvvetlendirilmiştir.  %100 termal tek alt.

Bu bağlamda sitemiz üzerinden Dagi markasına ait bu Dagi Termal Tek Alt 7600 model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Dagi markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Dagi markasına ait Dagi Termal Tek Alt 7600 Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Dagi Termal Tek Alt 7600, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dagi 7600 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Termal Tek Alt 7600 ürünü faturada "Dagi 7600" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-