Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


% 100 Termal

Termal - % 100 Termal
 
Termal ipliğin sahip olduğu lif yapısındaki çekirdek boşluklar, giysinin hem daha sıcak hemde saha hafif olmasını sağlamaktadır.  Soğuk havalarda vücudun sıcaklığını koruyarak, konforun devamlılığını sağlamaktadır. Geniş lif yüzeyi buharlaşmayı kolaylaştırmakta ve nemin deriden ve kumaştan daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. 
 
Terlemeden sonra vücuttan dışarı atılan nem, giysinin ıslanmasına neden olur.  Nem hızlı bir şekilde dışarı atılmadığında üşümeye neden olur. Termal kumaşlar nem transferini hızlı yaparak vücudun nemden rahatsız olmasını önler.
 

Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Dagi markasının Dagi Termal Uzun Kollu Usa T.Gümüş 7620 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Dagi markasına ait Dagi Termal Uzun Kollu Usa T.Gümüş 7620 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Dagi Termal Uzun Kollu Usa T.Gümüş 7620, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dagi 7620 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dagi Termal Uzun Kollu Usa T.Gümüş 7620 ürünü faturada "Dagi 7620" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.