Dagi Victoria Büstiyer Takım

Dagi Victoria Büstiyer Takım
Dagi 2016 Koleksiyonu: Dagi Victoria Büstiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Tül detaylı büstiyer takımı.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Dagi markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Dagi markasının Dagi Victoria Büstiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Dagi Victoria Büstiyer Takım modeli olsun gerekse de Dagi markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Dagi Victoria Büstiyer Takım, renk seçeneklerine sahip.Dagi 5635 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Dagi Büstiyer & Jartiyer

Tükendi-