Dagi Yarı Dolgulu Straplez Jartiyer Takım 5833

Dagi Yarı Dolgulu Straplez Jartiyer Takım 5833
Dagi 2016 Koleksiyonu: Dagi Yarı Dolgulu Straplez Jartiyer Takım 5833

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Dagi markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Dagi markasının Dagi Yarı Dolgulu Straplez Jartiyer Takım 5833 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Dagi Yarı Dolgulu Straplez Jartiyer Takım 5833 modeli olsun gerekse de Dagi markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Dagi Yarı Dolgulu Straplez Jartiyer Takım 5833, renk seçeneklerine sahip.Dagi 5833 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Dagi Büstiyer & Jartiyer

Tükendi-