Dantel Zincir Atlet String Takım Gallipoli 8072

Dantel Zincir Atlet String Takım Gallipoli 8072
Gallipoli 2020 Koleksiyon: Dantel Zincir Atlet String Takım Gallipoli 8072

Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda Gallipoli markasına ait Dantel Zincir Atlet String Takım Gallipoli 8072 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek Gallipoli markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan Dantel Zincir Atlet String Takım Gallipoli 8072 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.


Bu ürün 2 parçadan oluşmaktadır.


M, L, XL bedenleri mevcut olan Dantel Zincir Atlet String Takım Gallipoli 8072, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8072 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dantel Zincir Atlet String Takım Gallipoli 8072 ürünü faturada "Gallipoli 8072" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.