90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dantelli & Çizgili File Jartiyer Çorabı Dar Aralıklı

Dantelli & Çizgili File Jartiyer Çorabı Dar Aralıklı

Bayanlar için eşlerinin dikkatini çekmek en önemli konular arasındadır. Kadınlar özellikle beğenilmek ve sevilmek ve eşleri ya da sevdikleri kişiler tarafından bu durumun belli edilmesini isterler. Ancak erkekler pek sevgilerini belli edebilen kişiler değildir. Bu noktada biz icgiyimozel.com olarak bayanlara erotik çekiciliği bulunan sitemizdeki fantezi ürünler kategorimizi önermek istiyoruz. Özellikle Fantazi Çoraplar kategorisi altında sunduğumuz Fantazi Jartiyer Çorapları sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Çok sexy file çizgili & dantelli jartiyer çorabı

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


Nite Vogue markasına ait Dantelli & Çizgili File Jartiyer Çorabı Dar Aralıklı ürünü Fantazi Jartiyer Çorapları arasında kalitesi ve kendine özgün tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Fantazi Çoraplar kategorisinde ülkemizde büyük beğeni yakalayan ve payanlar arasında oldukça popüler olan –m markası ürettiği bu Dantelli & Çizgili File Jartiyer Çorabı Dar Aralıklı ürün ile de bu beğeniyi ne kadar hakkettiğini göstermektedir. Nite Vogue markasının Dantelli & Çizgili File Jartiyer Çorabı Dar Aralıklı model Fantazi Jartiyer Çorapını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Dantelli & Çizgili File Jartiyer Çorabı Dar Aralıklı için, bedenleri bulunmaktadır.Nite Vogue NS101017 Fantazi Çoraplar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dantelli & Çizgili File Jartiyer Çorabı Dar Aralıklı ürünü faturada "Nite Vogue NS101017" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-