Giyilen kıyafetlerin mükemmel denebilecek seviyede kombineli olabilmesi için özellikle tercih edilen Diz Üstü Çoraplarına ait en kaliteli ve en son modayı yansıtan firmaların ürünleri Çorap kategorisi altın da beğeninize sunulmaktadır. Dünyaca ünlü markaların en şık ve en kaliteli malzemeden üretilen ürünlerini sitemizden en uygun fiyata temin edebilmektesiniz. Bu bakımdan Daymod markası ülkemizde de büyük beğeni kazanmış bir markadır. Bu markanın Daymod Angel Desenli Dizüstü Çorap modeli gerek bayan ihtiyaçlarını tam karşılaması ve gerekse de üretilmesinde kullanılan malzemelerden ötürü özellikle tercih edilmektedir.


%85 polyamide-% 15 elastane

Burnu dayanıklı, desenli dizüstü çorap.

Denye 120


Daymod markasının Diz Üstü Çorap kategorisinde ürettiği ve sitemiz üzerinden satışa sunulan Daymod Angel Desenli Dizüstü Çorap modeli hem şıklığı hem de zarafeti tam yansıtan güzel bir Diz Üstü Çoraptır.

, bedenlere sahip Daymod Angel Desenli Dizüstü Çorap, renk seçeneklerine sahip

Daymod D1323001 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Angel Desenli Dizüstü Çorap ürünü faturada "Daymod D1323001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.