Daymod Golden Mycro Külotlu Çorap Maxi

Daymod Golden Mycro Külotlu Çorap Maxi
22.80 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ten-Max
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Daymod markasının Daymod Golden Mycro Külotlu Çorap Maxi Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Daymod markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Daymod Golden Mycro Külotlu Çorap Maxi Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Panelsiz, büyük beden, çok esnek, opak külotlu çorap.

Içerik : %90 polyamide, % 10 elastane
Denye : 50
Parlaklık : MAT
Kalınlık : ORTA KALIN
Desen : DÜZ

Max, bedenlere sahip Daymod Golden Mycro Külotlu Çorap Maxi, Ten renk seçeneklerine sahip.Daymod D1112041 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Golden Mycro Külotlu Çorap Maxi ürünü faturada "Daymod D1112041" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.