Daymod Kaçmazz Külotlu Çorap

Daymod Kaçmazz Külotlu Çorap

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Daymod markasının Daymod Kaçmazz Külotlu Çorap Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Daymod markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Daymod Kaçmazz Külotlu Çorap Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Özel örgüsüyle delinse de kaçmayan, ince külotlu çorap.

Içerik : %90 polyamide, % 10 elastane
Denye : 7
Parlaklık : MAT
Kalınlık : ÇOK İNCE
Desen : DÜZ

1, 2, 3, bedenlere sahip Daymod Kaçmazz Külotlu Çorap, Siyah, Ten, Naturel renk seçeneklerine sahip.Daymod D1111131 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Kaçmazz Külotlu Çorap ürünü faturada "Daymod D1111131" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.