Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Daymod markasının Daymod Lady Fity 15 Külotlu Çorap Maxi Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Daymod markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Daymod Lady Fity 15 Külotlu Çorap Maxi Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Maxi beden, ince, parlak, külodu ve burnu dayanıklı külotlu çorap.

Içerik : %90 polyamide, % 10 elastane
Denye : 15
Parlaklık : PARLAK
Kalınlık : İNCE
Desen : DÜZ

6XL, 5XL, bedenlere sahip Daymod Lady Fity 15 Külotlu Çorap Maxi, Naturel, Bronz renk seçeneklerine sahip.Daymod D1111127 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Lady Fity 15 Külotlu Çorap Maxi ürünü faturada "Daymod D1111127" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.