Daymod 2019 Koleksiyon: Daymod Mayra Bayan Külotlu Çorap D1123033

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Daymod markasının Daymod Mayra Bayan Külotlu Çorap D1123033 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Daymod markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Daymod Mayra Bayan Külotlu Çorap D1123033 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


% 94 Polyamide % 6 Elastan

Desenli külotlu çorap. 200 Denye


1, 2, 3, bedenlere sahip Daymod Mayra Bayan Külotlu Çorap D1123033, Siyah renk seçeneklerine sahip.Daymod D1123033 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Mayra Bayan Külotlu Çorap D1123033 ürünü faturada "Daymod D1123033" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.