90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Arkadan Bağlamalı Saten Gecelik 5025

Denizgülü Arkadan Bağlamalı Saten Gecelik 5025

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Ortası saten kumaş ile kaplanan ve uç kısımlarında dantel detaylar kullanılarak kalın bir askı olarak aşağıya inen bu iç çamaşırının etkili ve cesur göğüs dekoltesi de tüllerden yapılmakta ve hemen sonrasında tek parça olarak altından başlayan saten kumaş ise basen altına kadar devam etmektedir. Hem saten hem de tülün en güzel örneklerinden biri olan bu gecelikte aynı zamanda göğüs kısmında yapılan bir fiyonk ve etek uçlarına yapılan dantel detayları ile de artı bir hareketlilik katılmış oluyor. Geceliğin arka kısmında ise yine kalın askılar sırta kadar iniyor ve daha sonrasında ise sadece ortadan bir kez tutturulmuş bir model ile arka kısmı açık pencere şeklinde basenlere kadar dekolteli bir geceliğin ortaya çıkmasını sağlamış oluyor.. Arka kısmı ise tamamen açık olarak kalacak ve içinden ip tangası görünecek şekilde tamamlanmıştır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Arkadan Bağlamalı Saten Gecelik 5025 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Arkadan Bağlamalı Saten Gecelik 5025 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5025 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Arkadan Bağlamalı Saten Gecelik 5025 ürünü faturada "DenizGülü 5025" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-