90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Beyaz Melek 5115

Denizgülü Beyaz Melek 5115

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Kalın askılar ile göğse kadar inen ve burada göğüs cupunu belli eden bir formda yapılan jartiyer takımı dantel ve tül olarak tasarlanılmıştır. Basen altına kadar inen mini etek ile karşımıza çıkan bu kombinin orta kısmı baştan sonra kadar dantel gerisi ise puantiyeli tül ile yapılmıştır. Sırtında ise yine kalın askılar sırt kısmında birleşmiş ve puantiyeli tül ile çevrelenmiştir. Aynı zamanda kumaşına uygun olarak parmağa geçirilen eldivenleri ve takımı olan jartiyer çorapları tam bir uyum içinde takımı oluşturmayı başarmış. Oldukça rahat ve esnek bir kumaş olması sebebi ile büyük oranda rahatlık sağlayacaktır.

Bu Erotik Kostümler alanında DenizGülü markasının ürettiği Denizgülü Beyaz Melek 5115 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik DenizGülü marka Denizgülü Beyaz Melek 5115 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Denizgülü Beyaz Melek 5115, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü 5115 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Beyaz Melek 5115 ürünü faturada "DenizGülü 5115" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-