90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Beyazın Zarafeti Tül Gecelik 5004

Denizgülü Beyazın Zarafeti Tül Gecelik 5004

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Beyazın Zarafeti Tül Gecelik 5004 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Beyazın Zarafeti Tül Gecelik 5004 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Beyaz tülün zarafeti ile tasarlanan bu gecelik takımında iki bacakta da kullanılan aksesuarlar tül gecelik takımına dahildir. Diz altı tasarımı ile zarif bir görünüm yakalayan kelebek etkili bu modelde beyaz saten biyeler ve kurdele kullanılarak elegant bir yaklaşım sergilenmiştir. Beyazın masumiyetini taşıyan tül gecelik takımı ayrıntılı aksesuar ve beklenmedik sırt, kalça dekoltesi ile seksi görünmek isteyen bayanların gözde tasarımları arasına girecektir. Detaylardaki sadelik ve şıklık sizi inci tanesi gibi gösterecektir. Her cilt tipine uygun olan beyaz renk ile arzu ettiğiniz taktir de beyaz jartiyer de kullanabilirsiniz. Derin V dekoltesi üzerinde kullanılan desenli geçiş tasarıma zenginleştirilmiş bir hava katmasında yardımcı olmaktadır.

DenizGülü markası bu Denizgülü Beyazın Zarafeti Tül Gecelik 5004 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Beyazın Zarafeti Tül Gecelik 5004 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5004 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Beyazın Zarafeti Tül Gecelik 5004 ürünü faturada "DenizGülü 5004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-