90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Biye Geçişli Deri Gecelik 5024

Denizgülü Biye Geçişli Deri Gecelik 5024

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Oldukça cesur bir kalıba ve deri bir kumaşa sahip olan bu fantezi geceliğin üst kısmı ince askılar ile geliyor ve oldukça cesur bir göğüs dekoltesi ortaya koyuyor. Göğüs kısmının bittiği yerden ortadan bir pencere kalacak şekilde alt kısımlara ince ip şeritler iniyor ve at kısımdaki külot ile direk bağlantılı olarak modeli oluşturuyor. Külot kısmı ise oldukça cesur olarak ve yanları açık bir şekilde açık kalıyor Göbek kısmı ince şeritler dışında tamamen şeffaf olarak tasarlanılan ve arka kısmında ise yine çok iddialı bir dekolte oluşan tasarımın sırt kısmı oldukça açık ve sadece bel kısmı deri kumaş ile kaplanıp tanga şeklinde aşağıya inmektedir.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Biye Geçişli Deri Gecelik 5024 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Biye Geçişli Deri Gecelik 5024 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5024 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Biye Geçişli Deri Gecelik 5024 ürünü faturada "DenizGülü 5024" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-